dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: BLP.SLO.ML
Waga: 15,000 kg
Blokada parkingowa Słoń to solidne zabezpieczenie miejsca postojowego. Dzięki masywnej stalowej konstrukcji i powłoce antykorozyjnej zapewnia trwałość i odporność na warunki atmosferyczne.
Blokada „Słoń” skutecznie zabezpiecza prywatne miejsca parkingowe i strefy firmowe. Dzięki czarno-żółtym pasom jest doskonale widoczna i stanowi barierę trudną do sforsowania.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rura główna | fi 42,3 |
| Płyta dolna | Blacha 6 mm |
| Wymiar płyty | 400 × 570 mm |
| Wysokość po złożeniu | 60 mm |
| Wysokość przy rozłożeniu | 53 cm |
| Szerokość | 40 cm |
| Wsporniki | Blacha 8 mm |
| Pręt wspornikowy | fi 14 mm |
| Kolor | Czarny + żółte pasy |
| Waga | 15 kg |
