dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: BLP.SLO
Waga: 15,000 kg
Blokada „SŁOŃ SUPER MOCNA” przeznaczona jest do intensywnego użytkowania, gdzie wymagana jest bardzo wysoka wytrzymałość. Świetnie sprawdzi się na prywatnych i firmowych parkingach.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj zamknięcia | Kłódka |
| Rura główna | fi 42,3 |
| Blacha dolna | 6 mm, 400×570 mm |
| Wsporniki | Blacha 8 mm + pręt fi 14 mm |
| Wymiary całkowite | 53 cm (wys. rozłożona), 60 mm (wys. złożona), 40 cm (szer.) |
| Kolor | Czarny z żółtymi pasami |
| Powłoka | Ocynk galwaniczny + lakier proszkowy |
| Waga | 15 kg |
| Montaż | 4 otwory w blasze, kotwy i kołki gratis |
| Dostępność | 7 dni |
W zestawie znajdują się kotwy 100 mm (4 sztuki) oraz kołki gratis, które umożliwiają szybki montaż. Koszty transportu podane są w zakładce „Wysyłka i zwroty”. Przy zakupie powyżej 10 sztuk oferowany jest transport gratis.




Zastosowane zdjęcia oraz prezentacje są wyłączną własnością FHPU LOGIST SYSTEM.
Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie przez osoby trzecie jest zabronione.
W przypadku naruszenia powyższego będą kierowane wnioski o ukaranie bez wcześniejszego informowania.
