dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: BLP.SLU.ML
Waga: 4,000 kg
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Płyta dolna | blacha 4 mm, 200 × 200 mm |
| Zamykanie | na kłódkę (w komplecie) |
| Wysokość całkowita | 72 cm |
| Profil pionowy | 50 × 50 × 3 |
| Waga | 4 kg |
| Powłoka | lakier proszkowy – antykorozyjny |
| Kolor | biały + czerwone pasy / czarny + żółte pasy |
>> Przy zakupie 10 sztuk lub więcej – TRANSPORT GRATIS <<
