PROMOCJA">
PROMOCJA" title="Blokada parkingowa na kłódkę "X" ML
PROMOCJA" title="Blokada parkingowa na kłódkę "X" ML
PROMOCJA" title="Blokada parkingowa na kłódkę "X" ML
PROMOCJA" title="Blokada parkingowa na kłódkę "X" ML
PROMOCJA" title="Blokada parkingowa na kłódkę "X" ML
PROMOCJA" title="Blokada parkingowa na kłódkę "X" MLdodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: BLP.X.ML
Waga: 7,000 kg
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rura główna | fi 33 |
| Płyta dolna | blacha 4 mm, 200 × 200 mm |
| Zamykanie | na kłódkę (w zestawie) |
| Wysokość całkowita | 60 cm |
| Szerokość całkowita | 63 cm |
| Profil pionowy | 50 × 50 × 3 |
| Kolor | biały + czerwone pasy |
| Waga | 7 kg |
| Powłoka | lakier proszkowy – antykorozyjny |
>> Przy zakupie 10 sztuk lub więcej – TRANSPORT GRATIS <<
