dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 15,00 zł
Numer katalogowy: BLP.Y
Waga: 6,000 kg
Model „Y na kłódkę” doskonale nadaje się do użytku prywatnego i firmowego. Jego solidna konstrukcja oraz wyraźna biało-czerwona kolorystyka gwarantują skuteczne oznaczenie i ochronę miejsca parkingowego.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj zamknięcia | Kłódka (w zestawie) |
| Rura główna | fi 33 |
| Blacha dolna | 4 mm, 200×200 mm |
| Profil pionowy | 50×50×3 |
| Wymiary całkowite | 70 cm (wys.) × 60 cm (szer.) |
| Kolor | Biały z czerwonymi pasami |
| Powłoka | Ocynk galwaniczny + lakier proszkowy |
| Odbojnik | Guma odbojowa na otwieraniu |
| Waga | 6 kg |
| Montaż | 4 otwory w blasze, kotwy gratis |
| Dostępność | 7 dni |
Do zestawu dołączono 4 kotwy o długości 100 mm gratis, które umożliwiają stabilny montaż w podłożu. Przy zakupie powyżej 10 sztuk oferowany jest transport gratis.
Zastosowane zdjęcia oraz prezentacje są wyłączną własnością FHPU LOGIST SYSTEM.
Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie przez osoby trzecie jest zabronione.
W przypadku naruszenia powyższego będą kierowane wnioski o ukaranie bez wcześniejszego informowania.
