dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: BLP.APO.ML
Waga: 5,000 kg
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rura główna | fi 60, grubość ścianki 2 mm |
| Płyta dolna | blacha 6 mm, 200 × 200 mm |
| Zamykanie | wkładka zamykająca |
| Wysokość po złożeniu | 90 mm |
| Wysokość przy postawieniu | 510 mm |
| Wsporniki | blacha 8 mm |
| Otwory montażowe | fi 12 mm |
| Kolor | czerwony + biały, naklejki odblaskowe |
| Waga | 5 kg |
| Powłoka | lakier proszkowy – antykorozyjny |
