dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: BLP.JEZ.KD.ML
Waga: 7,000 kg
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rura główna | fi 33 |
| Płyta dolna | blacha 4 mm, 200 × 200 mm |
| Zamykanie | wkładka patentowa + 3 klucze |
| Wysokość całkowita | 62 cm |
| Szerokość całkowita | 57 cm |
| Profil pionowy | 50 × 50 × 3 |
| Kolor | biały + czerwone pasy |
| Waga | ok. 7 kg |
| Powłoka | lakier proszkowy – biały |
>> Przy zakupie 10 sztuk lub więcej – TRANSPORT GRATIS <<
Wysyłka w 24h od chwili zamówienia

