dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: BLP.SL.KD.ML
Waga: 5,850 kg
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Płyta dolna | blacha 4 mm, 200 × 200 mm |
| Zamykanie | wkładka + 3 klucze |
| Wysokość całkowita | 60 cm |
| Szerokość całkowita | 60 cm |
| Profil pionowy | 60 × 60 × 2 |
| Kolor | biały + czerwone pasy |
| Waga | 5,85 kg |
| Powłoka | lakier proszkowy – biały |
>> Przy zakupie 10 sztuk lub więcej – TRANSPORT GRATIS <<
