dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: BLP.SL.KD
Waga: 5,500 kg
Blokada „SŁUPEK” doskonale nadaje się do ochrony prywatnych oraz firmowych miejsc parkingowych. Wyposażona w profil pionowy i mocną płytę dolną, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne. Biało-czerwona kolorystyka zwiększa jej widoczność.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj zamka | Wkładka + 3 klucze |
| Blacha dolna | 4 mm, 200×200 mm |
| Wymiary całkowite | 60 cm (wys.) × 60 cm (szer.) |
| Profil pionowy | 60×60×2 |
| Kolor | Biały z czerwonymi pasami |
| Powłoka | Ocynk galwaniczny + lakier proszkowy |
| Waga | 5,5 kg |
| Montaż | 4 otwory w blasze, kołki gratis |
| Dostępność | 7 dni |
W zestawie znajdują się kołki montażowe gratis, które pozwalają szybko i trwale przytwierdzić blokadę do podłoża. Przy zamówieniu powyżej 10 sztuk oferowany jest transport gratis.
Zastosowane zdjęcia oraz prezentacje są wyłączną własnością FHPU LOGIST SYSTEM.
Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie przez osoby trzecie jest zabronione.
W przypadku naruszenia powyższego będą kierowane wnioski o ukaranie bez wcześniejszego informowania.
