PROMOCJA">
PROMOCJA" title="Blokada parkingowa na klucz dolny "X" ML
PROMOCJA" title="Blokada parkingowa na klucz dolny "X" ML
PROMOCJA" title="Blokada parkingowa na klucz dolny "X" ML
PROMOCJA" title="Blokada parkingowa na klucz dolny "X" ML
PROMOCJA" title="Blokada parkingowa na klucz dolny "X" ML
PROMOCJA" title="Blokada parkingowa na klucz dolny "X" MLdodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: BLP.X.KD.ML
Waga: 7,000 kg
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rura główna | fi 38 |
| Płyta dolna | blacha 4 mm, 200×200 mm |
| Wysokość całkowita | 61 cm |
| Szerokość całkowita | 65 cm |
| Profil pionowy | 60×60×3 mm |
| Kolor | biały + czerwone pasy |
| Zamek | wkładka patentowa + 3 klucze |
| Waga | 7 kg |
| Powłoka | lakier proszkowy – biały |
>> Przy zakupie 10 szt. lub więcej – transport gratis! <<
