dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 15,00 zł
Numer katalogowy: BLP.KG.Y.ML
Waga: 7,000 kg
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rodzaj blokady | samozatrzaskowa, klucz tylko do otwarcia |
| Płyta dolna | blacha 6 mm, 130 × 130 mm |
| Zamykanie | zamek + 2 klucze |
| Wysokość całkowita | 61 cm |
| Szerokość całkowita | 62 cm |
| Profil pionowy | 50 × 50 × 4 |
| Kolor | biały + czerwone pasy |
| Waga | 7 kg |
| Powłoka | lakier proszkowy |
>> Przy zakupie 10 sztuk lub więcej – TRANSPORT GRATIS <<
Wysyłka towaru w 24h od chwili zamówienia
