dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: BLP.HER.ML
Waga: 15,000 kg
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rura główna | fi 60 mm + fi 34 mm, grubość ścianki 2 mm |
| Płyta dolna | blacha 6 mm, 200 × 800 mm |
| Zamykanie | bardzo wytrzymały zamek |
| Szerokość ramion | 650 mm |
| Wysokość po złożeniu | 90 mm |
| Wysokość po postawieniu | 515 mm |
| Wsporniki | blacha 8 mm |
| Otwory montażowe | fi 12 mm |
| Waga | 15 kg |
| Powłoka | lakier proszkowy czerwony + białe naklejki odblaskowe |
