dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: BLP.SS
Waga: 3,000 kg
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Podstawa | Blacha 4 mm, 200×100 mm |
| Wysokość | 72 cm |
| Profil pionowy | Rura 2 cale |
| Waga | 3 kg |
| Powłoka | Ocynk galwaniczny + lakier proszkowy |
| Kolory | Czarny + żółte pasy lub biały + czerwone pasy |
| Mocowanie | 4 otwory na kotwy montażowe |
| Dostępność | 7 dni |
Do każdej blokady dodajemy 4 kotwy montażowe o długości 100 mm gratis. Przy zakupie 10 sztuk lub więcej transport gratis.
Zastosowane zdjęcia oraz prezentacje są wyłączną własnością FHPU LOGIST SYSTEM.
Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie przez osoby trzecie jest zabronione.
W przypadku naruszenia powyższego będą kierowane wnioski o ukaranie bez wcześniejszego informowania.
