dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: OP.80x80.ML6005
Waga: 0,170 kg
Stalowa obejma pośrednia do słupków o przekroju 80 x 80 mm. Blacha 2,0 mm oraz ocynk + malowanie proszkowe zapewniają trwałe i odporne na korozję mocowanie paneli.
Stosowana jako obejma pośrednia w linii ogrodzenia. Umożliwia stabilne łączenie paneli ze słupkiem 80 x 80 mm i estetyczne wykończenie przęsła.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Przeznaczenie słupka | 80 x 80 mm |
| Grubość blachy | 2,0 mm |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Ocynk + malowanie proszkowe |
| Kolor | Zielony (RAL 6005) |
| Waga | 0,17 kg |
| A | 80 mm |
| B | 80 mm |
| D | 41 mm |
| H | 25 mm |
| S (otwór) | 11 mm |

Uwaga (słupki kwadratowe): obejmy narożne nie są produkowane – w narożach zastosuj 2× obejmę końcową, ustawione jedna pod drugą pod odpowiednim kątem. Dokręcaj śruby z wyczuciem, aby nie uszkodzić powłok.
|
|
Zastosowane zdjęcia oraz prezentacje są wyłącznie własnością FHPU LOGIST SYSTEM.
Wszelkie kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie przez osoby trzecie ZABRONIONE. W przypadku niedostosowanie się do powyższego będą kierowane wnioski o ukaranie bez wstępnego informowania.
