dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: OK.fi60.ML6005
Waga: 0,090 kg
Obejma dedykowana do zakończeń przęseł przy słupkach okrągłych. Sprawdza się w ogrodzeniach panelowych przy domach, firmach i obiektach użyteczności publicznej.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Przeznaczenie | Słupek okrągły Fi 60 mm |
| Grubość blachy (K) | 2 mm |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Ocynk + malowanie proszkowe |
| Kolor | Zielony (RAL 6005) |
| Wymiary D / H / S / K | 41 mm / 25 mm / 11 mm / 2 mm |
| Waga | 0,09 kg |
| Informacja o produkcie | Produkt własnej produkcji |

Uwaga: obejmy narożne na słupki okrągłe nie są produkowane – należy zastosować 2× obejmę końcową i ustawić jedną pod drugą pod odpowiednim kątem.
Dokręcaj śruby równomiernie i kontroluj osiowość panelu względem słupka, aby uzyskać równą linię ogrodzenia.
„WYSYŁKA TOWARU W 24H OD CHWILI ZAMÓWIENIA”
Prezentacja 3D poniżej
|
|
Zastosowane zdjęcia oraz prezentacje są wyłącznie własnością FHPU LOGIST SYSTEM.
Wszelkie kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie przez osoby trzecie ZABRONIONE. W przypadku niedostosowanie się do powyższego będą kierowane wnioski o ukaranie bez wcześniejszego informowania.
