dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: OP.fi42.ML6005
Waga: 0,100 kg
Obejma pośrednia do ogrodzeń panelowych montowanych na słupkach okrągłych. Sprawdza się przy inwestycjach prywatnych i komercyjnych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Typ obejmy | Pośrednia (linia prosta) |
| Przeznaczenie | Słupek okrągły Fi 42 mm |
| Grubość blachy (K) | 2 mm |
| Zabezpieczenie antykorozyjne | Ocynk + malowanie proszkowe |
| Kolor | Zielony (RAL 6005) |
| Wymiary D / H / S / K | 41 mm / 25 mm / 11 mm / 2 mm |
| Waga | 0,10 kg |

Uwaga: obejmy narożne na słupki okrągłe nie są produkowane – należy zastosować 2× obejmę końcową i ustawić jedną pod drugą pod odpowiednim kątem.
„WYSYŁKA TOWARU W 24H OD CHWILI ZAMÓWIENIA”
Prezentacja 3D poniżej
|
|
Zastosowane zdjęcia oraz prezentacje są wyłączną własnością FHPU LOGIST SYSTEM.
Kopiowanie, powielanie i wykorzystywanie przez osoby trzecie jest zabronione. W przypadku naruszenia powyższego będą kierowane wnioski o ukaranie bez wcześniejszego informowania.
