dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: OM.45.ML
Waga: 0,030 kg
Opaska do montażu na słupkach do siatki ogrodzeniowej – prosta w montażu, wytrzymała i dyskretnie wtapia się w ogrodzenie. Wykonana z blachy grubości 1 mm, ocynkowana i malowana proszkowo.
Opaska przeznaczona do systemów siatek ogrodzeniowych na słupkach fi 45. Sprawdza się przy lekkich konstrukcjach ogrodzeniowych.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Rozmiar | fi 45 |
| Materiał | blacha stalowa |
| Grubość blachy (K) | 1 mm |
| Długość (L) | 170 mm |
| Wysokość (D) | 20 mm |
| Średnica otworu (d) | 8,45 mm |
| Zabezpieczenie | ocynk + malowanie proszkowe |
| Kolor (warianty) | Zielony (RAL 6005) | Antracyt (RAL 7016) | Czarny (RAL 9005) |
Przed montażem zweryfikuj średnicę słupka (fi 45). Dokładnie i równomiernie dokręcaj łączniki, by uniknąć odkształceń i nie naruszyć powłoki ochronnej.
"WYSYŁKA TOWARU W 24H OD CHWILI ZAMÓWIENIA"
|
|
Zastosowane zdjęcia oraz prezentacje są wyłącznie własnością FHPU LOGIST SYSTEM.
Wszelkie kopiowanie, powielanie oraz wykorzystywanie przez osoby trzecie ZABRONIONE. W przypadku niedostosowania się do powyższego będą kierowane wnioski o ukaranie bez wstępnego informowania.
