dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: TR.01-12.H
Waga: 1,300 kg
Ozdobna tralka z dekorem typu „Hiszpan” do eleganckich wypełnień balustrad. Miejsce łączenia dekora z prętem jest obkute taśmą zakuwkową – estetyczne i trwałe połączenie.
Przeznaczona do balustrad schodowych, balkonowych i tarasowych oraz przęseł ogrodzeniowych. Na zewnątrz wymaga zabezpieczenia antykorozyjnego (grunt + farba lub ocynk + lakier). Na zapytanie możliwe wykonanie w innych wysokościach.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Symbol (MPN) | 01/12 „Hiszpan” |
| Pręt bazowy | 12×12 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Głębokość | 160 mm |
| Waga | 1,3 kg |
| Materiał | stal czarna |
| Łączenie dekora | obkute taśmą zakuwkową |
Przed montażem sprawdź rozstaw i pion tralek. Miejsca łączeń oczyść i odtłuść; po spawaniu usuń zgorzelinę. Do zastosowań zewnętrznych zastosuj docelowe zabezpieczenie antykorozyjne.
"WYSYŁKA TOWARU W 24H OD CHWILI ZAMÓWIENIA"
Chcesz inny wymiar lub wzór? Skontaktuj się – przygotujemy wycenę i dostępność.
