dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: TR.04A-10.C-L
Waga: 0,900 kg
Tralka z dekorem „C+ listki” do eleganckich wypełnień balustrad. Miejsce łączenia dekora z prętem obkute taśmą zakuwkową – estetyczne i trwałe połączenie.
Przeznaczona do balustrad schodowych, balkonowych i tarasowych oraz przęseł. Na zewnątrz wymaga zabezpieczenia antykorozyjnego (grunt + farba lub ocynk + lakier). Na zapytanie możliwe inne wysokości.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Symbol (MPN) | 04a/10 „C+ listki” |
| Pręt bazowy | 10×10 mm |
| Wysokość | 900 mm |
| Głębokość | 170 mm |
| Waga | 0,9 kg |
| Materiał | stal czarna |
| Łączenie dekora | obkute taśmą zakuwkową |
Przed montażem sprawdź rozstaw i pion tralek. Miejsca łączeń oczyść i odtłuść; po spawaniu usuń zgorzelinę. Do zastosowań zewnętrznych zastosuj docelowe zabezpieczenie antykorozyjne.
"WYSYŁKA TOWARU W 24H OD CHWILI ZAMÓWIENIA"
Na zapytanie możliwe wykonanie w innych wysokościach oraz wariantach wzorniczych.
