dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: ZK.160x160
Waga: 0,200 kg
Zaślepki 160x160 mm znajdują zastosowanie w:
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nr katalogowy | ZK 160x160 |
| Wymiar zewnętrzny | 160x160 mm |
| Grubość części wystającej | 6 mm |
| Wysokość | 34 mm |
| Szerokość rdzenia | 141 mm |
| Szerokość z lamelkami | 155 mm |
| Pasuje do grubości ścianki | 3–8 mm |
| Materiał | Polietylen |
| Mrozoodporne | TAK |
| Odporne na UV | TAK |
| Kolory | Czarny (RAL 9005) |
Uwaga: W przypadku braku wyboru koloru – wysyłamy standardowy kolor czarny.
Zastosowane zdjęcia i prezentacje są własnością FHPU LOGIST SYSTEM.
Kopiowanie i wykorzystywanie przez osoby trzecie jest zabronione.
W przypadku naruszeń kierowane będą wnioski o ukaranie bez wcześniejszego informowania.
WYSYŁKA TOWARU W 24h
