dodaj do schowka
Dostępność: Dostępny
Koszt wysyłki: od 19,00 zł
Numer katalogowy: ZP.30x60
Waga: 0,011 kg
Polietylen (PE) zapewnia niską ścieralność, odporność chemiczną i stabilność wymiarową nawet w niskich temperaturach. Jest obojętny fizjologicznie, dopuszczony do kontaktu z żywnością i posiada właściwości elektroizolacyjne.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Nr katalogowy | ZP 30x60 |
| Wymiar zewnętrzny (AxB) | 30×60 mm |
| Grubość części wystającej (C) | 5,0 mm |
| Wysokość (H) | 14,0 mm |
| Szerokość rdzenia (ExF) | 22,5×51,0 mm |
| Szerokość z lamelkami (FxJ) | 27,8×57,2 mm |
| Grubość ścianki (R) | 1,0–3,0 mm |
| Materiał | Polietylen (PE) |
| Mrozoodporność | Tak |
| Odporność UV | Tak |
| Kolory dostępne | Czarny RAL 9005, Szary RAL 7040, Biały RAL 9010, Antracyt RAL 7016 |
Zaślepki montuje się poprzez wbicie rdzenia z lamelkami do wnętrza profilu. Lamelki dopasowują się do grubości ścianki, zapewniając stabilne i trwałe mocowanie.
Standardowy kolor wysyłany to czarny, jeśli nie zostanie wskazany inny podczas zamówienia.
Wysyłka towaru w 24 h
**Prosimy o podanie wybranego koloru. Jeśli nie zostanie określony, wysyłamy standardowo w kolorze czarnym.**
